מדוע כוסמת עם קפיר מועילה לירידה במשקל בבוקר ואיך לבשל אותה נכון

קילוגרמים נוספים הם נטל עצום על הגוף וגורם למחלות מסוכנות רבות. יש צורך להיפרד מהם, אך עשו זאת בחוכמה וללא פגיעה בעצמכם.

התרגול מראה כי תזונה נוקשה לטווח הקצר לירידה מהירה במשקל יעילה, אך נותנת רק תוצאה זמנית, שנעלמת במהירות לאחר חזרה לתזונה הרגילה. המטרה של תזונה טובה היא שינוי הדרגתי בתזונה, מעבר לתזונה נכונה. דוגמא לכך היא דיאטת כוסמת עם קפיר בבוקר כדי לרדת במשקל וניקוי הגוף. זה נסבל בקלות, מעודד ריפוי וחלק, אך בטוח, ירידה במשקל.

מדוע כוסמת עם קפיר מועילה לירידה במשקל

כוסמת וקפיר הולכים טוב ומשלימים זה את זה לפי היחס בין חלבונים ופחמימות.

מדוע כוסמת עם קפיר מועילה לירידה במשקל בבוקר ואיך לבשל אותה נכוןקפיר, שיש לו מגוון שלם של תכונות ריפוי, מנרמל את מערכת העיכול, משפר את פירוק וספיגת החומרים המזינים, מאיץ את תנועת המזון דרך דרכי העיכול.

כוסמת היא אחת המוצלחות ביותר דגנים בריאים, כלול בתוכניות טיפול רבות לילדים ומבוגרים... תכולת הקלוריות של הדגנים נמוכה, ובהיותה פחמימות איטית, היא מעניקה תחושת שובע לאורך זמן. סיבים בכוסמת מקדם ניקוי מעיים יעיל.

פחמימות מורכבות עשירות בסיבים תזונתיים... משחררים לאט לאט את הסוכר הקיים בהם בדם, הם תומכים באנרגיית הגוף, רווים זמן רב ומשפרים את העיכול.

סיבים הם סיבים תזונתיים שאינם נספגים בגוף ומסייעים בהוצאת פסולת מזון מדרכי העיכול. סיבים מאיצים את תהליך העיכול ועוזרים לגוף לנקות את עצמו באופן טבעי.

עיקרון הפעלה

העיקרון של הדיאטה הוא פשוט: הסיבים שבדייסת הכוסמת סופגים רעלים, וכפיר, כתוצאה מתכולת הלקטובילי, מעודד את הסרת התוכן ממערכת העיכול.

מזונות אלה נהדרים למילוי לנקות את המעיים... אנשים רבים מציינים תחושת קלילות נעימה לאחר ארוחת בוקר כוסמת-כוסמת.

כיצד לבשל כראוי כוסמת תזונה

בשימוש בלבד כוסמת ללא קרקעכלומר, דגנים מדגני בוקר שלא הוברשו.

כדי למקסם את שימור החומרים המזינים ולהפחית את תכולת הקלוריות של המוצר, כוסמת אינה מבושלת, אלא רק מאודה במים חמים והשאיר למשך 4-6 שעות במקום חמים להתנפח. נוח לעשות זאת בערב כך שהדייסה תהיה מוכנה לארוחת הבוקר.

כוסמת מבושל בלי להוסיף מלח, סוכר וחמאה... זוהי תנאי מוקדם לדיאטה.

סוכר הוא מוצר עתיר קלוריות, 100 גרם מכיל כמעט 400 קק"ל. הוא מורכב מפחמימות פשוטות (מהירות), כך שהוא נספג במהירות, מעלה דרמטית את רמות הסוכר בדם ומעורר קפיצה באינסולין, התורם להטמנת הפחמימות לתאי השומן.

הם לא משתפרים ממלח (תוכן הקלוריות שלו הוא 0 קק"ל), אבל הוא שומר על נוזלים בגוף ומעורר תיאבון, ולכן הוא מודר מהדיאטה לאורך כל הדיאטה.

חמאה היא מוצר בריא וטבעי, אבל עם תכולת קלוריות גבוהה מאוד (שמן "וולדה" - 730 קק"ל ל 100 גרם) ועיכול.

מדוע כוסמת עם קפיר מועילה לירידה במשקל בבוקר ואיך לבשל אותה נכון

אפשרויות דיאטה

מחושב תזונה שלמה להפחתה מהירה במשקל ב 7 או 14 יום וכולל שימוש בשני מוצרים בלבד בתקופה זו - דייסת כוסמת וקפיר. זה אפקטיבי, אך קשה לסבול, מכיוון שתזונה מונו הופכת משעממת במהירות, יתר על כן, הגוף אינו מקבל את כל המלאי של הויטמינים והמינרלים הנחוצים לתפקוד תקין.

גרסה קלה ובריאה יותר של דיאטה זו היא ארוחות בוקר כוסמת וארוחות מגוונות לאורך היום... הדיאטה אינה כוללת שמנים, מטוגנים, קמח ומתוקים.

כוסמת מאודה עם קפיר

כוסמת מאודה עם קפיר לאכול לארוחת הבוקר.

מדוע כוסמת עם קפיר מועילה לירידה במשקל בבוקר ואיך לבשל אותה נכוןרכיבים:

 • כוסמת - 2 כפות. l.;
 • קפיר דל קלוריות או יוגורט ללא מילוי - 1 כף.

הכנה:

 1. 2 כפות. l. יש לשטוף את הכוסמת היטב ולחלוף במים רותחים, מכיוון שהדייסה מוכנה ללא טיפול בחום.
 2. יוצקים 1 כף. מים חמים.
 3. סוגרים את הכלים בחוזקה, עטפו אותם במגבת והניחו להתנפח למשך הלילה (או 4-6 שעות).
 4. בבוקר, מוסיפים 1 כף לדייסת הכוסמת המוגמרת. קפיר או יוגורט ללא מילוי, מערבבים. אכלו לארוחת הבוקר.
 5. שמרו על מרווח של שעתיים לפחות בין ארוחת הבוקר לארוחה הבאה.

יתר על כן - אוכל קל לטעמכם, למעט מוצרים מזיקים.

חָשׁוּב! מנה טרייה של דגני בוקר מוכנה בכל ערב ליום המחרת.

כוסמת חומה בקפיר

גְרִיסִים לא לשפוך מים רותחים, אלא לקפיר.

מדוע כוסמת עם קפיר מועילה לירידה במשקל בבוקר ואיך לבשל אותה נכוןרכיבים:

 • כוסמת - 2 כפות. l.;
 • קפיר דל קלוריות או יוגורט ללא מילוי - 1 כף.

הכנה:

 1. בערב, רח '2. l. שופכים 1 כף דגנים שטופים ונחטו במים רותחים. קפיר.
 2. משאירים במקרר להתנפח לילה.

קפיר הוא מוצר מתכלה, ולכן עדיף לשמור על המנה המוכנה במקום קר.... במשך הלילה, הגריסים בקפיר יתנפחו, ולמחרת בבוקר דייסה טעימה עם חמיצות קפיר קלה תהיה מוכנה.

אכלו מנה מבושלת לארוחת הבוקר... לעמוד במרווח של שעתיים, ואז לאכול לפי שיקול דעתך, מנסה לא להעמיס על הגוף במוצרים מזיקים.

כוסמת טחונה עם קפיר

רכיבים:

 • כוסמת - 1 כף. l.;
 • קפיר דל קלוריות או יוגורט ללא מילוי - 1 כף.

הכנה:

 1. שוטפים ומייבשים בעזרת כף אחת. l. גרעין כוסמת.
 2. טוחנים אותו במטחנת קפה.
 3. יוצקים בערך 1 כף מהקמח המתקבל. קפיר או יוגורט והשאירו במקרר למשך הלילה.

בבוקר לארוחת הבוקר, שתו את המשקה הטעים והבריא שהתקבל.

מדוע כוסמת עם קפיר מועילה לירידה במשקל בבוקר ואיך לבשל אותה נכון

כיצד להשתמש נכון

הארוחה החשובה ביותר עבור תזונאים היא ארוחת הבוקר.מכיוון שהוא משיב את רמות הסוכר בדם הנכונות לאחר השינה. ארוחת בוקר מתאימה היא הבסיס של היום כולו, היא מספקת אנרגיה, עוזרת לשמור על רקע רגשי וביצועים יציבים. הזנחה של ארוחת בוקר מאלצת את הגוף לאגור עתודות, שמאטות משמעותית את שריפת הקלוריות ומובילה להופעת עודף שומן.

כוסמת גולמית עם קפיר - ארוחת בוקר בריאה וטעימה, שמשפיע לטובה על העיכול והרוויה, מבלי להעמיס יתר על דרכי העיכול. מכיוון שהדגנים אינם טופלים בחום, נשמרים כל הוויטמינים ויסודות הקורט. הסיבים מעניקים תחושת מלאות ומונעים חטיפים מיותרים לפני ארוחת הצהריים.

ארוחות בוקר כוסמת משפרות את הרווחה, מנקות את הגוףמשקל עודף גם הוא נעלם.

דיאטה על כוסמת עם קפיר

חצי שעה או לפחות 15 דקות לפני ארוחת הבוקר, שתו לאט אחד כף. מים... אם חומציות הקיבה תקינה, סחטו היטב ½ לימון למים. זה יתחיל תהליכים מטבוליים ויעיר את הגוף, ותוכנית הרזיה תביא לתוצאות מקסימליות. לאחר חצי שעה, התחל בארוחת בוקר עם כוסמת-קפיר.

לאחר כוסמת עם קפיר, קחו הפסקה של שעתיים ואז אכלו בלי להעמיס על הגוף אוכל כבד ושומני.

כללי יסוד

עקוב אחר העקרונות של תזונה חלקיתכלומר, ערכו מרווחים בין הארוחות לפחות לשעתיים ולא יותר מ- 4 שעות. הארוחה האחרונה היא לא יאוחר משלוש שעות לפני השינה.

שמרו על משטר שתייה - בין 1.5 ל 2 ליטר מים נקיים ליום... שתו מים רצוי במנות קטנות לאורך היום.תחילה עם לימון על בטן ריקה, ואז לפני כל ארוחה. מים הם אחד העוזרים העיקריים במאבק נגד עודף משקל. זה מוציא מהגוף את תוצרי פירוק החלבונים, השומנים והפחמימות, וזו אחת היעדים החשובים ביותר של כל דיאטה.

במשך כל הזמן הדיאטות אינן נכללות בתזונה סוכר, ממתקים, לחם לבן, מטוגן, מעושן, חריף, אוכל מלוח, תפוחי אדמה, מוצרים מוגמרים למחצה, אלכוהול, משקאות מוגזים מסוכרים.

מוצרים מומלצים:

 1. מוצרי חלב חמוצים בעלי אחוז שומן נמוך - קפיר, יוגורט, גבינת קוטג ', גבינה.
 2. ירקות גולמיים, מבושלים, מאודים.
 3. פירות - תפוחים, אגסים, שזיפים, פירות הדר, למעט בננות וענבים.
 4. פירות יבשים (במקום ממתקים), אגוזים.
 5. ביצים.
 6. דגים, פירות ים.
 7. בשר רזה - הודו, עוף, בקר.
 8. שמן צמחי (זית, פשתן).
 9. לחם מלא.

מדוע כוסמת עם קפיר מועילה לירידה במשקל בבוקר ואיך לבשל אותה נכון

מֶשֶׁך

דיאטת הכוסמת-קפיר כל כך בריאה ובטוחהשהוא נצמד מ 14 יום לחודש.

תזונאים ממליצים לאכול מערכת זו למשך 10 ימים.ואז קח הפסקה של 10 יום, לאחר מכן 10 ימים נוספים דבקים בדיאטה. במהלך השנה אתה יכול לעשות 2-3 מחזורים כאלה.

יעילות הדיאטה

תזונה על כוסמת עם קפיר בבוקר משפיעה בעדינות על הגוף, נסבל בקלות, איתו אין תחושת רעב מתישה.

יתרונות דיאטה:

 1. מנרמל את מערכת העיכול.
 2. מנקה את הגוף מאלרגנים ורעלים, משפר את מצב העור.
 3. מנרמל את מאזן המים בגוף.
 4. מפחית עודף משקל.

על פי ביקורות על ירידה במשקל, בשבוע אתה יכול להוריד 2-4 ק"ג, בעוד שבועיים - עד 5-6 ק"ג.

התוויות נגד ופגיעה אפשרית

דיאטה על כוסמת עם קפיר בבוקר קרובה מאוד לתיקוןתזונה רציונאלית.

ארוחות בוקר כוסמת-קפיר רוויות זמן רב ומעניקות חיוב לחיוניותוכן תורמים לניקוי עדין של דרכי העיכול מרעלים ורעלים. אם לא תזללו יותר מדי ושתו מספיק מים במהלך היום, תוכנית כזו תועיל רק לגוף.

חָשׁוּב!כל תזונה אינה מומלצת להריון, הנקה, מחלות זיהומיות וסוכרת.

מדוע כוסמת עם קפיר מועילה לירידה במשקל בבוקר ואיך לבשל אותה נכון

ביקורות

בתזונה לארוחות בוקר כוסמת-קפיר יש ביקורות חיוביות רבות.

פאולין: "אמא שלי איבדה 13 ק"ג בשלושה חודשים. במהלך היום היא אכלה כרגיל, למעט ממתקים ואוכלים עמילניים. בבוקר אכלה ארוחת בוקר עם פתיתי כוסמת עם קפיר. זה שימושי מאוד, מכיוון שהוא מסיר רעלים ורעלים מהגוף, חוץ מזה, את תחושת המלאות עד ארוחת הצהריים ".

אלווירה: "אני עושה את זה: 2 כפות. l. אני שוטף את הכוסמת ושופך פנימה 200 גרם קפיר. החריצים מתנפחים בצורה מושלמת, נעשים רכים, כמו מבושלים. אני משאיר את זה במקרר. בבוקר הדייסה קרה, אך אין צורך לאכול אותה מייד. כשאתה מתעורר, שתה מעט מים, הוציא את הדייסה מהמקרר והתקלח. לתזונה זו תוצאות נהדרות. קלילות בכל הגוף, תחושת מלאות עד 14 בערב וללא כבדות. אני מאוד ממליץ ".

לריסה: "ניסיתי דיאטת כוסמת עם קפיר. לא ציפיתי שזה לא רק אכיל, אלא גם טעים. 2 כפות. l. אני שוטף היטב את הכוסמת ויוצק 200 גרם קפיר 1%. אני לא מכניס אותו למקרר, אני משאיר אותו במטבח לילה. לְהַמלִיץ! אני לא יודע אם אני הולך לרדת במשקל או לא, אבל אני מאוד אוהב את ארוחת הבוקר הזו. ".

סיכום

השומן שנצבר לאורך השנים לא ייעלם בקצב של 5-7 ק"ג לשבוע. תוצאה טובה ללא פגיעה בבריאות - 3-4 ק"ג בחודש. המטרה של תזונה נכונה היא לרדת במשקל בהדרגה ובעקביות ולשמור על התוצאה שהושגה.

ארוחות בוקר כוסמת-קפיר ותזונה מאוזנת לאורך היום יוצרים תנאים אופטימליים לריפוי הגוף, ירידה במשקל ושמירה על התוצאות שהושגו בעתיד.

הוסף תגובה

גן

פרחים