איך המלון משפיע על המעיים: מחליש או מחזק?

עיסת מלון עסיסית היא אידיאלית לניקוי גוף טבעי. בשל התכולה הגבוהה של האינסולין והסיבים, המוצר משפר את פריסטליזה במעי ומנרמל את המיקרופלורה. הפירות משמשים כחלק מתפריט תזונתי שנועד להוציא עודף נוזלים מהגוף ולהפחית שומן בגוף. האפקט המשלשל המתון מאפשר להשתמש במלון למיגור עצירות אצל ילדים ומבוגרים.

עקרון השפעת המלון על המעיים ושיטות ניקוי דרכי העיכול יתואר להלן.

השפעת מלון על המעיים

תזונאים ממליצים לאכול מלון בנפרד ממזונות אחריםנהנה מהטעם והניחוח הייחודיים שלו. עיקרון זה של הכנסת מלון לתזונה מוסבר על ידי המוזרויות של הטמעת עיסת במערכת העיכול והשפעתו על המעיים.

איך המלון משפיע על המעיים: מחליש או מחזק?

עיסת המלונים עשירה במינרלים וויטמינים... הוא מכיל אחוז גדול של סיבים, אשר מנרמל את המעיים, משפר את המיקרופלורה של דרכי העיכול ומקדם חיסול מהיר של רעלים. למלון השפעה חיובית גם על תהליך הטמעת המזון.

מלון נקבע כחלק מתזונה טיפולית לשמירת צואהמכיוון שהוא יכול לשמש משלשל קל. הרכב המרכיבים הייחודי של המלון ממיס רעלים המצטברים על דפנות המעי ומרפא את מערכת העיכול.

כאשר הוא נכנס לקיבה, המוצר אינו נשאר בתוכו, אלא נכנס מיד למעיים... שם מתרחש תהליך עיכול המלון וספיגת חומרים מזינים. לכן תזונאים אינם מייעצים לאכול פרי כקינוח לאחר הארוחה העיקרית. העיסה נמשכת בבטן, ממתינה להשלמת העיכול של מוצרי חלבון, ומתחילה להתסוס.

מכאן כל התגובות הלא נעימות בבטן: צרבת, גיהוק, גזים. הכרת ניואנסים כאלה מאפשרת לך להכניס נכון את המלון לתזונה, להפיץ את השימוש בה בהתאם לשעה ביום וצריכת המזון.

מענה לשאלה נפוצה לגבי השאלה אם מלון נחלש או מחזקניתן לענות באופן חד משמעי: עקב תנועתיות מעיים מוגברת, לעיסת המלון השפעה משלשלת קלה. לכן המוצר שימושי במיוחד לעצירות אצל ילדים ומבוגרים.

קרא גם:

האם אתה יכול לאכול מלון במהלך ההריון?

האם ניתן להניק מלון?

האם ניתן לאכול מלון עם גאוט

האם עיסת האם יכולה לשמש כמשלשל

האם המלון הוא חומר משלשל טבעי או לא? בְּלִי סָפֵק זה כלול ברשימת המוצרים בעלי השפעה משלשלת ומשפיע לטובה על תפקוד גוף האדם בכללותומכיוון שכל המערכות בו קשורות זו בזו.

מערכת העיכול משפיעה על מצב העור והשיער, על איכות השינה, על חסינות, על יכולת נפשית, על מצב הרוח ועל הביצועים. לכן חשוב כל כך לבסס את עבודת מערכת העיכול, ולשם כך אין צורך לשתות קומץ כדורים.

איך המלון משפיע על המעיים: מחליש או מחזק?

כאשר הוא נצרך נכון, מלון מנרמל את תנועתיות המעיים ומרכך את הצואה... אך לפני שמתחילים בדיאטה יש להתייעץ עם הרופא שלך ולעבור בדיקה בכדי לקבוע את מצב דרכי העיכול, מאחר ומלון אינו רצוי לשימוש בנוכחות תהליכים דלקתיים חריפים בבטן.

כמנקה במעי הגס

הרפואה המודרנית מאפשרת להשתמש במלון כאמצעי לניקוי המעיים והפחתת עודף המשקל... כמה פרוסות של עיסת ריחנית יסירו חומרים מזיקים וצברים עודפים שהצטברו מהגוף מדרכי העיכול, ישפרו את תפקוד הכבד והכליות וינקו את כלי הדם.

הרופאים ממליצים לאכול שתי חתיכות או יותר של מלון בגודל בינוני בכל יום בבוקר או בין הארוחות העיקריות.

חָשׁוּב! ניקוי הגוף בעיסת מלון מתבצע לא יותר מפעם בשבוע.

מתי ואיך להשתמש

מלון על בטן ריקה מנקה באורח פלא את דפנות המעי ונורמל את מערכת העיכול.

כדי להילחם במשקל עודףבמיוחד עם משקעים במלכודות שומן, מיץ מלון משמש בשילוב עם מיץ תפוחים ועגבניות.

להסרת רעלים ורעלים מהגוףתזונאים ממליצים לצרוך עד 4 ק"ג של מלון ביום. הסכום הכולל של המוצר מחולק לארבע מנות.

כדי להקל על תנועת המעיים אוכלים עד 2 ק"ג מלון במשך כל היום. בגישה אחת אתה יכול לצרוך 400 גרם עיסת ועדיין לא לוותר על התזונה הרגילה שלך.

ימי צום במלון עוזרים "לנקז" עודפי מים, להפחית את משקל הגוף, לשפר את איכותו. נצל את האפשרויות הפופולריות ביותר ו- בחר את הדרך הטובה ביותר לעצמך:

  1. בבוקר על בטן ריקה, אכלו 400 גר 'עיסת והחזיק מעמד ללא אוכל עד ארוחת הצהריים. תחושת הרעב לא תגיע מייד, מכיוון שהמלון נהדר למילוי.
  2. לארוחת הבוקר והצהריים, אכלו את המוצרים הרגילים שלכם, ובמקום לארוחת ערב, תוכלו ליהנות מ- 400 גר 'מלון.

השתמש באחת מהאפשרויות או שלב את שתיהן כראות עיניך במשך שבעה ימים... פעולה זו תנקה ותשפר את המיקרופלורה של המעי ותאבד במשקל 2-3 ק"ג.

זה יהיה מעניין:

היתרונות והנזקים של זרעי המלונים לגוף

שהוא בריא יותר - אבטיח או מלון

על מנת לבסס את האפקט, תזונאים ממליצים להשתמש בתזונה לניקוי באופן שוטף. איפה עליך להקפיד על כללים מסוימים של תזונה מאוזנת כדי לא לפגוע בגוף:

  1. הוסף לתפריט ירקות ופירות עונתיים, טריים או מבושלים.
  2. לוותר על חלב מותסס ומוצרי חלב, בשר ודגים.
  3. אל תצרוך מלון על בטן ריקה או מיד לאחר הארוחה העיקרית שלך. עיסת המלונים נספגת בצורה הטובה ביותר במרווח שבין ארוחת הבוקר לארוחת הצהריים.

רופאי ילדים רשאים להכניס מלון לתזונה של תינוקות שאינם לפני גיל 2-3, החל מ 50 גרם ליום... כמות זו מובאת בהדרגה ל -200 גר 'ליום, תוך התבוננות בתגובה מדרכי העיכול.

דיאטות ניקוי אינן מתייחסות לילדים, אך ניתן להשתמש במלון על מנת לשפר את התקדמות הצואה. זה לא רק אחד המשלשלים הבטוחים ביותר, אלא גם אחד הטעימים ביותר. ילדים בהחלט לא יסרבו למעדן כזה!

חָשׁוּב! נסו לא לערבב מלון עם ירקות עמילניים. זה מוביל לגזים מוגזמים. משרים תקופה של 2.5 עד 3 שעות והתחל לאכול ארוחת צהריים או ארוחת ערב.

איך המלון משפיע על המעיים: מחליש או מחזק?

התוויות נגד

כמו כל מוצר מזון, גם למלון השפעות מועילות וגם שליליות על הגוף.

רופאים ממליצים להימנע מלהשתמש בו מתי:

  • נגעים כיביים בקיבה ותריסריון;
  • דַלֶקֶת הַקֵבָה;
  • דלקת הלבלב;
  • אלרגיות להרכב המרכיב של העיסה.

הוסף קנטלופה בזהירות אם יש לך סוכרת... הסוכר בעיסה הוא פרוקטוז טהור. זה לא התווית לחולי סוכרת, אך לא רצוי לחרוג מקצב הצריכה של המוצר.

התייחסות. במלון רמת גליקמית גבוהה של 65, מה שמאפשר לך לרצות לאכול שוב.

סיכום

לעיסה העסיסית של המלון יש תכונות מועילות רבות, כולל השפעה משלשלת קלה. במקביל, ניקוי המעי מתרחש בעדינות וללא פגיעה בבריאותם של מבוגרים וילדים. כמה פרוסות מלון על בטן ריקה עוזרים בשיפור תנועתיות המעי והוצאת רעלים ורעלים באופן פעיל מהגוף.

הוסף תגובה

גן

פרחים