טיפול שמיר יעיל לצורך בריחת שתן: מתכונים עממיים ומשטר המינון

השתנה בלתי רצונית אינה מחלה עצמאית, אלא סימפטום של פתולוגיה הדורשת טיפול מורכב וארוך טווח. בהתאם לצורות והגורמים לאנורזיס, הרופא בוחר טיפול הולם הכולל תרופות וטכניקות שמרניות; לעתים קרובות יותר, על פי האינדיקציות, מבוצע טיפול כירורגי. כדי לשפר את השפעת אמצעי הטיפול והשיקום ולהקל על חומרת התסמינים, הרפואה המסורתית מציעה טיפול ביתי בבריחת שתן בדרכים שונות עם שמיר.

במאמר שלפניכם נדון: כיצד זרעי שמיר עוזרים באנורזיס, עקרון הפעולה שלהם, התוויות נגד, מתכונים עממיים ושיטות שימוש אצל ילדים, מבוגרים וקשישים.

כיצד שמיר יכול לעזור עם בריחת שתן

בזכות מגוון מגוון של ויטמינים ומינרלים שמיר יכול להשפיע על מהלך האנורזיס, לשפר את התמונה הקלינית ולקצר את תחילת ההפוגה, כדי למנוע את הכרוניות של המחלה הבסיסית ואת הסיבוכים האפשריים. תרופה עממית מועילה כאשר מתן שתן בלתי רצוני הוא תוצאה של מחלות בכליות, שלפוחית ​​השתן ודרכי השתן.

חָשׁוּב! אינדיקציות אחרות לשימוש בצמח: ירידה בהפרשת הורמון אנטי-דלקתיים (כאשר ייצור השתן מתדרדר הוא הופך להיות מעונן ומרוכז), מתח, הפרעות נפשיות.

טיפול שמיר יעיל לצורך בריחת שתן: מתכונים עממיים ומשטר המינון

הפעולות העיקריות של שמיר לבריחת שתן:

  • משפר את הפרשת השתן, חוסם את הספיגה המחודשת של נתרן כלורי;
  • מווסת את הסינתזה של הורמון אנטי-דורתי;
  • מגרה את חילוף החומרים;
  • מנרמל איזון מים-מלח;
  • מגן מפני זיהומים באיברי המין, מעכב את צמיחתם והתפשטותם בגוף;
  • מקל על הדלקת;
  • מפחית את עוצמת הכאב;
  • מרפה שרירים חלקים, מקל על הזרימה או מפסיק את העווית;
  • מגביר את הפונקציונליות של הכליות, בלוטת יותרת הכליה, שלפוחית ​​השתן;
  • מחזק את המערכת החיסונית.

מידע נוסף על התכונות המועילות של שמיר:

כיצד להשתמש כראוי בזרעי שמיר לדלקת שלפוחית ​​השתן

שימוש בגבעולי שמיר לתועלת מירבית

דרך טעימה ובריאה להילחם במשקל עודף

עיקרון הפעלה

הערך הגדול ביותר לטיפול באנורזיס נמצא בצמח סידן, אשלגן, נתרן, מגנזיום, רטינול, חומצות אסקורביות ופוליות, ויטמינים מקבוצה B. מלחי אשלגן ונתרן מחזירים את איזון המלח והמים שבלעדיו אי אפשר להטיל שתן רגיל. בנוסף, מלחים מינרליים מפצים במידה מסוימת על המחסור באשלגן ובנתרן, אשר מוחלצים מהגוף במהלך ריקון שליטת שלפוחית ​​השליטה הבלתי מבוקרת, מה שמגביר בסופו של דבר את תסמיני המחלה.

כאשר מתפתח אנורזיס בעקבות לחץגורמים פסיכולוגיים שליליים, הפרעות בשינה, שמיר משמש כתרופת הרגעה במערכת העצבים המרכזית, רק בהשוואה לתרופות היא מפעילה פחות לחץ על הלבלב, הכליות והכבד. רכיבי צמחים מגבירים את המעצורים במערכת העצבים המרכזית, מחלישים את ביטויי העוררות והתוקפנות, מקלים על עצבנות ומפחיתים את עוצמת פעימות הלב.

שמיר שימושי לאנורזיס בגלל דלקות בדרכי השתן... ברשותם השפעה אנטי-מיקרוביאלית, הרכיבים הפעילים של הצמח הורסים מיקרואורגניזמים פתוגניים, מרסנים את התפשטותם לחלקים הסמוכים של מערכת השתן.

התכונות הרפואיות של שמיר

שמיר וזרעיו משמשים ברפואה העממית לטיפול במגוון רחב של מחלות.... כל חלקי הצמח משמשים כמניעה טובה של פתולוגיות לב וכלי דם: הם מחזקים את דפנות כלי הדם, מגבירים את כוחם, מפחיתים את ריכוז הכולסטרול, מנרמל את זרימת הדם, במידה מסוימת משפיעים על הדם ובכך מגדילים את אספקת החמצן והחומרים המזינים לרקמות ואיברים.

טיפול שמיר יעיל לצורך בריחת שתן: מתכונים עממיים ומשטר המינון

שמיר שימושי למערכת העיכול... סיבי הצמח בתרכובת פועלים כמו ספוג, מנקים את מערכת הכבד, הכליות, הדם ומסלק רעלים ורעלים מהמעיים. בנוסף, הוא מספק רוויה מהירה וארוכת טווח, מאיץ את פירוק השומנים, מפעיל מטבוליזם, משפר את העיכול, מה שבתורו תורם לירידה במשקל.

מי שמיר משמשים לייצור גז מוגבר בילודים... למבוגרים, מומלץ להשתמש בתרופה עממית למחלות של מערכת העיכול, המלווה בעווית כואבת, גזים, ושיבוש בתהליך העיכול. מי שמיר נקבעים כדי לנרמל את התיאבון.

לדיל השפעה משתן, קרמיניטיבית, נגד עווית, מוריד לחץ דם נמוך לרמות נורמליות, מרגיע את מערכת העצבים במקרה של עצבי עצב ולחץ. עירוי זרעים משמש באופן פנימי וחיצוני כסוכן לריפוי פצעים, לגירוד אלרגי, למחלות עור. בשל היכולת להעצים את הפרשת החלק הנוזלי של הפרשת הסימפונות, ובכך לדלל את כיח ולהקל על הפרשתו, שמיר משמש לטיפול בזיהומים והתקררות בדרכי הנשימה העליונות, ברונכיטיס ללא הפרדת כיח.

התייחסות. את העלים והזרעים של הצמח מומלץ לקחת על ידי נשים במהלך ההנקה כדי להגביר את ההנקה, כמו גם לאי סדרים במחזור החודשי.

מתכונים עממיים מה שמיר וזרעיו לדליפת שתן

כל חלקי הצמח משמשים כחומרי גלם רפואיים.: ירקות, זרעים, תפרחות. מכינים מהם עירוי ומרתח לשימוש פנימי.

טיפול שמיר יעיל לצורך בריחת שתן: מתכונים עממיים ומשטר המינון

אִינפוּזִיָה

לצורך העירוי צריך זרעים ועלים של שמיר, יבשים או טריים... עדיף להשתמש בצמח יבול משלך, אך ניתן לרכוש בבית המרקחת. 1 כף. ירקות קצוצים מוזגים עם 250 מ"ל מים רותחים ומתעקשים מתחת למכסה במשך כשעה. לאחר מכן מסננים העירוי דרך מסננת או מספר שכבות של גזה.

מִרתָח

1 כף. l. שמיר קצוץ לשפוך 250 מ"ל מים קריםמכניסים לאמבטיית מים, לאחר הרתיחה, מבשלים למשך 15-20 דקות. המרק המקורר מסונן דרך בד הגבינה המקופל בכמה שכבות.

קרא גם:

שמן שמיר: כללי הכנה ויישום

כיצד להשתמש שמיר ללחץ דם גבוה

כיצד להשתמש נכון במוצרים המוכנים

יש לשתות את התרופה תוך 30 דקות לאחר ההכנהאחרת היעילות והשימושיות של הכלי הולכת לאיבוד. העירוי נלקח בבוקר לאחר שהתעורר על בטן ריקה, המרק - בערב, קצת לפני השינה.

משטרי טיפול

המינון ומשך הטיפול נקבעים באופן אינדיבידואלי.תוך התחשבות בגיל, בצורה ובסיבות להתפתחות אנורזיס, התוויות נגד. במקרה של תופעות לוואי (למשל, תגובה אלרגית מקומית), המינון של מרתח / עירוי שמיר מופחת. כאשר המצב מחמיר וחומרת הסימפטומים, הופסק התרופה ומבקשים טיפול רפואי.

בילדים

השיעור היומי בעירוי / עירוי לילדים מתחת לגיל 14 הוא 100 מ"ל עירוי / עירוי... אתה צריך לקחת את העירוי פעם אחת ביום בבוקר על בטן ריקה למשך שבועיים, עדיף לשתות את המרק בערב או לפני השינה. במידת הצורך יש לחזור על הטיפול לאחר 10-14 יום.

אצל גברים ונשים

מבוגרים וילדים מעל גיל 14 צורכים 200 מ"ל עירוי / מרק בכל פעם עם תדירות יומית של פעם אחת ביום. מהלך הטיפול הוא 10-14 יום, אלא אם כן צוין אחרת על ידי הרופא. לאחר הפסקה, מומלץ לחזור לטיפול.

אצל אנשים מבוגרים

מינון של עירוי שמיר או מרתח לקשישים תלוי במצב הבריאות הכללי ובנוכחות מחלות מתלוות. אם המצב תקין, לא זוהו התוויות נגד, השיעור היומי משתנה בתוך 150-200 מ"ל מהתרופה. אחרת המינון מופחת ל 100 מ"ל עירוי / מרתח ליום.

התוויות נגד וזהירות

שמיר הוא חומר גלם טבעי מהצומח שלמעשה אין שום התוויות נגד מוחלטות למעט חוסר סובלנות אינדיבידואלי למרכיב אחד או יותר מהרכב. בזהירות יש ליטול תרופה עממית לנשים בהריון, במיוחד בשליש השלישי, מכיוון שמיר מגרה התכווצויות רחם, מה שמגדיל את האיום של לידה מוקדמת. לאור העובדה שהצמח מסייע בהורדת לחץ הדם, מומלץ להגביל את השימוש בו או להפחית את המינון לאנשים עם יתר לחץ דם.

זרעי שמיר לטיפול באנורסיס צריכים להיות רשומים על ידי רופא בלבדמכיוון שהשימוש העצמאי שלהם עלול לא להביא את האפקט הרצוי, ובמקרה הגרוע, להחמיר את מהלך המחלה ולעורר סיבוכים. השימוש בשמיר במקרים בהם מתרחש השתנה לא רצונית על רקע אי ספיקת כליות, תפקוד של כליות ושלפוחית ​​השתן, מאיים עם החמרה, שעלולה להיות קטלנית.

טיפול שמיר יעיל לצורך בריחת שתן: מתכונים עממיים ומשטר המינון

ביקורות

המטופלים משאירים ביקורות שונות על יעילות הטיפול באנורזיס עם שמיר... העובדה היא כי איננו יכול להחשיב עירוי ומרתח שמיר כטיפול עצמאי בגלל הריכוז הנמוך של רכיבים ביולוגיים פעילים, ולכן, טיפול שמרני נקבע במקביל, מה שמקשה על הערכה נאותה של השפעת הצמח.

מרינה ק ', בת 39: "הרופא איבחן אנורזיס עם וולבוביניטיס. יחד עם תרופות, הוא רשם שטיפה בנרתיק עם חליטת שמיר. לאחר 10 ימי טיפול נעלמו כאבים, צריבה וגירוד באזור איברי המין החיצוניים, בצקת המין שככה, הפרשות הגבינות והריח הלא נעים נעצרו. אני שמח עם התוצאה. אני רוצה לציין את הזמינות והבטיחות של תרופות עממיות, היעדר תופעות לוואי ".

ג'וליה ר ', בת 55: "אני עובד במוסד חינוכי לילדים שאיבדו את הוריהם. חמישה תלמידים אובחנו כסובלים מההרגשה הלילית שנגרמה כתוצאה ממתח וגורמים פסיכולוגיים לא טובים. בהמלצת רופא, בנוסף לטיפול תרופתי, בכל יום במשך 10 ימים, ניתנו לילדים 100 מ"ל עירוי שמיר. כל הילדים השיגו את התוצאות הרצויות - שליטה בתפקודים הפיזיולוגיים ".

סיכום

בשילוב טיפולים מסורתיים, הרופא עשוי להמליץ ​​על טיפול שמיר לבריחת שתן. רק בתנאי שימוש ממושך, התרופה העממית נותנת תוצאות. לדל יש ספקטרום רחב של פעולות: הוא מגביר את ההגנה על קרום הריר, מונע חדירה ורבייה של זיהומים אורוגניים, מקל על כאבים, מעכב דלקת ומזרז את תהליך הריפוי. על מנת להשיג את התועלת המקסימאלית לגוף, לפני תחילת הטיפול, יש לשלול התוויות נגד אפשריות ולהסכים על משטר טיפול עם רופא מומחה.

הוסף תגובה

גן

פרחים